Kontaktujecie się z nami, pytając czy jest możliwe stworzenie indywidualnego stroju kolarskiego. Tak, nasza produkcja to w 80% stroje spersonalizowane. W punktach wypiszemy jak wygląda cały proces, od Waszego pomysłu rodzącego się w głowie, do finalnego stroju przygotowanego specjalnie dla Was.


 

  1. Napisz do nas maila, opisz jaki strój kolaski chciałbyś stworzyć, prześlij jak najwięcej informacji. Mile widziane są zdjęcia tego co Ci się podoba. Bardzo ważne jest także określenie przez Ciebie kolorów jakie mają być użyte w projekcie. Możesz również wykorzystać poniższe wizualizacje, które pomogą Ci rozmieścić loga i grafiki w odpowiednim miejscu. Przesłane loga wymagane są w wersji wektorowej.

  2. Odpowiemy na Twojego maila. Jeśli będziemy potrzebować dodatkowych informacji, poprosimy o nie. Jeśli będzie wszystko jasne, prześlemy fakturę Proforma na kwotę 200zł brutto. Kwota ta jest pobierana za przygotowanie projektu. W momencie kiedy realizujemy produkcję, kwota ta jest odliczana od faktury końcowej.

  3. Po otrzymaniu płatności w wysokości 200zł, prześlemy wstępny projekt.

  4. Przymiarki:

    Zawsze proponujemy teamom przymiarkę kolekcji. Zapraszamy do naszej siedziby w Częstochowie (po wcześniejszym umówieniu spotkania) lub wysyłamy całą rozmiarówkę do klienta. Kolekcję wysyłamy po dokonaniu przez Team wpłaty 1000zł lub 30% wartości zamówienia nie mniej niż 1000zl. Po przymiarkach Team odsyła nienaruszoną kolekcję, wraz z listą rozmiarów oraz spersonalizowanych napisów, ksywek itd.

  5. Produkcja:Po ostatecznym zatwierdzeniu projektu, przystępujemy do produkcji zamówienia. Team otrzymuje ostateczny termin, kiedy stroje zostaną wyprodukowane. Kiedy zamówienie jest gotowe, KOKOwear wysyła końcową fakturę, uwzględniającą wszystkie wcześniejsze przedpłaty. Po otrzymaniu przelewu, kolekcja trafia do Was. Pozostaje już tylko robić formę i jeździć, jeździć, jeździć :)


 

Jeśli pojawią się jakiekolwiek pytania, jesteśmy do Waszej dyspozycji:

biuro@kokowear.pl

klaudia.kokot@kokowear.pl

tel: 502329775